Skutečně alarmující není fakt, že je chřipková epidemie, ale fakt, že západní země en bloc odmítly zkoumat jakékoliv alternativní způsoby léčby, kromě problematického a stále méně funkčního korporátního očkování. O tom byl článek Korporátní vakcíny a středověké čarodějnice. Jsem členem petičního výboru občanské iniciativy nazvané Přirozená imunita není na prodej. Proto celkem pozorně sleduji vývoj epidemie kovidu ve světě. Tady je přehled z klasického sumáře celkem 132 velkých vědeckých studií o použití Ivermectinu proti kovidu (ZDE).



Vůle nevidět je velká, jak je vidět. Takže místo léčby kovidu upřednostňujeme z pochopitelných korporátních a jiných důvodů preventivní očkování proti kovidu. Proto se nyní podívejme na aktuální statistiky kovidu ve světě, najdete je velmi přehledně na webu CovidTracker. Ten používá data ze světových databází kovidu podle jednotlivých zemí (ZDE). Komu se to nezdá, může si jejich grafy porovnat s klasickou databází Hopkinsovovy university (ZDE). Námitka, že všechny země data falšují, ta opravdu nemá smysl. Jiná než oficiální data prostě nemáme. Příkladem oficiálních dat jsou data našich nemocnic, která posílají na ministerstvo zdravotnictví. Tak se podívejme, proč kovid přímo miluje korporátní vakcíny a nechce se od nich odloučit.



Data nejsou k dnešku, protože jsem si je stahoval před 5 dny, ale klidně si je doplňte. Kovid přímo miluje drahou korporátní léčbu, viz sumární křivka EU pro nakažené. A co je mnohem zajímavější. Čím jste chudší, tím větší šanci na přežití máte, protože se dostanete do pásma chudých států, které nepoužívají drahé a neúčinné očkovaní. Chudé země spoléhají na kombinovanou léčbu Ivermektinem a dalšími antivirotiky a antimalariky. Takže se podívejte na statistiku úmrtí podle výše uvedené kohorty k dnešku (3.12.).



Takže, kovidoví soudruzi, to fakt není dobré. Být bohatý a blbý je podle této křivky mnohem smrtelnější kombinace, než být chudý a chytrý. Rusko je na tom se Sputnikem V úplně stejně jako Západ, je to stejný druh vakcíny. A co je mnohem horší. Tato statistika nemilosrdně ukazuje srovnání sousedních nebo ekonomicky a geograficky podobných rozvojových zemí, které buď očkovaly na západní způsob, nebo se spoléhaly na zavedenou alternativní léčbu. Tady jsou příklady, viz souhrnný článek francouzsky v krátkých zprávách (ZDE). První státy jsou z Afriky.



Takže je to jasné. Tunisko očkovalo na západní způsob a dopadlo jako Západ. Egypt se zásadně spoléhá na vlastní program kombinace Ivermectinu a antimalarik a je zásadně úspěšný. Nemá vůbec žádné epidemické vlny a pozitivní použití Ivermectinu je zde vědecky doloženo (ZDE). Maroko se spoléhá na kombinaci očkování a ověřené léčky dr. Raoulta z departementu Marseille (ZDE). Nemají úplně špatné výsledky a minuly je minimálně dvě vlny kovidu. A nyní pojďme do Střední Ameriky.



Opět platí předešlé statistiky. Kostarika panáčkuje jako Západ před Big Farmou a podle toho také dopadla (červená). Panama brala Ivermectin na začátku od 15. ledna 2021, proto měla úplně jiný průběh při prvních vlnách. Ale pak přešla i na očkování, viz druhé dvě velké vlny (šedá). Alternativní léčbu mají i Filipíny a Indonésie, velmi lidnaté země s velkou hustotu obyvatel. Jak sami vidíte, kombinace laciných léčiv vykazuje úplně jiný průběh epidemie a vůbec nemá kovidové vlny charakteristické pro bohaté a hloupé země. Jenže to také znamená, že chudé a rozvojové země nemusí zavádět nouzové stavy a karantény, protože to není třeba. A nejzajímavější případy jsou z jedné země, kde různé oblasti aplikovaly alternativní léčbu, anebo očkování. Tady je Indie, kterou jsem komentoval v minulém článku.



Kérala očkovala a dopadla jak západní hubkaři. Uttarpradéš má proočkovanost 5 % a vítězí s Ivermektinem. V této zemi byl zrušena karanténa, není třeba. A nyní totéž v Mexiku ke dni 2. prosince 2021 (ZDE).



Na severu jsou bohaté státy a očkovaly po vzoru USA, rekord má Baja (11,9/100 tis. obyv). Na jihu jsou chudé státy a nejlepší je stát Chiapas, který jako jediný z mexických států vsadil od samého začátku na Ivermectin (0,122/100 tis. obyv.). V Mexiku se podívejte, jak běží kovidový semafor podle států, které očkují a které zavedly alternativní léčbu, viz oficiální data (ZDE). To je jak státní hranice. Ještě jsem vytáhl celkovou statistiku z Chiapasu podle dat z Mexika (ZDE). Toto jsou případy za poslední 4 měsíce. Stát Chiapas je rozlohou a počtem obyvatel stejně velký jako Slovensko, tj. polovina Česka.



Tam prostě epidemie řádí minimálně (cca 15 tis. pozitivních) a prakticky se tam na kovid neumírá (cca 4 mrtví). Ano, to je ten stát, kde působí revoluční zapatističtí indiáni. Naposledy se vzbouřili v roce 1994. Jistě by si dobrovolně nevzali západní vakcínu tohoto typu, aby je "úplnou náhodou" nevyhubili.

Jsou politici blbí, nebo navedení?

A na závěr se podívejme na zemi, která z EU dopadla asi nejhůře. Portugalsko začalo očkovat jako divé, nasadilo armádu zdravotníků a dobrovolníků na aplikaci korporátních vakcín. Lidé strávili tisíce hodin prací na očkování, tady jsou podrobná data a křivky nakažených (graf zde).



Počet případů v Portugalsku vzrostl o 60 % proti začátku října, kdy tam začali vydávat očkovací pasy (1. 10.). Celková očkovanost v Portugalsku podle EU ke dni 4.12. vypadá takto: 88,5 % (1x) / 81,7 % (2x) / 13,7 % (3x). Celková proočkovanost ve stylu "dávky versus počet obyvatel" je úděsných 99,3%. Ale odborníci a politici se stále tváří, že očkovací pasy a vysoká proočkovanost ukončí pandemii.

Takže to shrňme, tady je souhrnný graf pro Česko. Z grafu je jasně vidět, že kovid prochází očkovaným Českem jako průvan bytem při otevřeném okně.



Kovid vakcíny přímo miluje, protože ho nezabily, ale posílily. To jasně ukazují varianty Omikron z Botswany a z Jižní Afriky. Tyto země očkovaly a první hlášené případy nečekaných mutací kovidového viru byly od pacientů očkovaných na kovid. Jak bude vypadat průlet této vlny bohatým Západem, to si můžete snadno domyslet. A jak bude vypadat průlet této vlny v chudých zemích, to si můžete odvodit z výše uvedených grafů. Jejich průběh epidemie má úplně jiný charakter.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!